Lekarze Internista Białystok

dr hab. n. med. Anna Kuryliszyn-Moskal

Reumatolog, Internista

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Poszłam do niej, bo kierowałam się tym, że jest kierowniczką białostockiej rehabilitacji i jest generalnie znana. Faktycznie dużo czasu poświęca pacjentowi (siedziałam za biurkiem ponad godzinę, kiedy ludzie byli u pani profesor umawiani co pół godziny). Sama też weszłam prawie 60 minut po umówionej godzinie. Trzeba zaznaczyć, że sama bardzo mało mówiłam, ponieważ to ona cały czas mówiła. Nie skierowała mnie na żadne badania a moje deformacje palców uznała za ...

lek. med. Katarzyna Sural

Internista, Kardiolog

Żelazna 38/43
15-298 Białystok

Pani doktor jest godna polecenia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Po przeprowadzonym wywiadzie na temat chorób współistniejących otacza serdeczną, troskliwą i umiejętną opieką. Kompetentne i skrupulatne wyjaśnienia działają uspokajająco.
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Karol Kita

Internista, Reumatolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić ...

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Leszek Minkiewicz

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super
Opinia dodana przez: wojtek

dr n. med. Małgorzata Arciszewska

Diabetolog, Internista

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

profesjonalnie, uprzejmie i miło. Cukrzyca jako choroba przewlekła stanowi podstawę do bliższej znajmości z lekarzem prowadzącym-( raczej znajomości na całe życie chorobowe pacjenta) i konieczności pełnego zaufania do lekarza który kieruje ruchem. Fajnie, że pani Doktor jest komunikatywna i bardzo sympatyczna, a pozatym oczywiście kompetentna

dr n. med. Irena Sajewicz

ul. Skłodowskiej 14 pok.10
15-950 Białystok

Wczoraj wyszłam ze szpitala tz Sniadeckiego.Spotkałem się tam z dużą serdecznością i zaangażowaniem ze strony personelu szpitala. Pani ordynator dr.Irena Sajewicz podchodzi do pacjentów z dużą serdecznością i zaangażowaniem, a co najważniejsze z dużym poziomem wiedzy medycznej. Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę. Tą drogą pozwolę sobie również podziękować Paniom pielęgniarkom. Były nad wyraz zaangażowane w wykonywaną prace i bardzo sympatyczny. Zaznaczam, że moja opinia nie jest odosobniona. Stwierdzam, że ...

lekarz Saeid Abdelrazek

Internista, Endokrynolog

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Jeśli chodzi o choroby tarczycy to nie ma lepszego specjalisty. Ma tłumy pacjentów ale warto czekac.
Powiem tak, wizytę u tego pana doktora można opisać jednym słowem. "dramat" współczuję innym pacjentom, którzy będą mieli okazje bo nie będą mieli innego wyboru trafić do tego pana doktora.

lekarz Marek Stocki

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Super Lekarz. Jak do lekarza to tylko do niego. Bardzo profesjonalne i sumienne podejście do tematu.

lekarz Krystyna Ostrowska-Cichocka

Internista, Onkolog

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pani Doktor. Była sympatyczna , dokładna i skrupulatna. Wysłuchała mnie , poleciła dalszą drogę dbania o swoje zdrowie. Polecam i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Fouad Aljanabi

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Poleska 89
15-879 Białystok

Świetny, kompetentny, empatyczny lekarz. Jedyny, który zaopiekował się moja mamą (lat 83, Alzheimer) bez nadęcia, zadęcia, bez odsyłania mnie "z kwitkiem" z powodu koronawirusa, Alzheimera, zapracowania, czy innych ważnych powodów. Jedyny, który bez względu na KOvid-19 wyszedł do nas (a nie zadzwonił) - tłumaczył, rozmawiał, odpowiadał. Bez "dyscyplinowania" mnie z powodu dodatkowo zadanych pytań i wątpliwości. Mama nie ozdrowiała cudownie, ale mam poczucie, że wszystkie badania, jakie można było wykonać ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Edyta Staranowicz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

Dr. Edyta Staranowicz jest niezwykle kompetentnym i empatycznym specjalistą. Jej dogłębna wiedza medyczna oraz umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb pacjenta sprawiają, że wizyta u niej jest zawsze komfortowa i satysfakcjonująca. Polecam panią doktor wszystkim, którzy szukają profesjonalnej opieki medycznej opartej na trosce o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Małgorzata Toczyńska-Silkiewicz

ulica Zachodnia 22/1
15-345 Białystok

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom, ale dzisiaj poświęcę jeszcze 5 minut swojego czasu na tę Panią - trafiłam na Panią doktor na czacie Lux-Medu i ... : 1. Nie dziwię się, że na konsultację w dniu dzisiejszym trzeba czekać tyle czasu, skoro nic nie wnosząca rozmowa na czacie z Panią doktor trwała prawie 20 minut... 2. Poprosiłam o antybiotyk na zatoki, informując, że innymi sposobami walczę z bólem i objawami ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Tribiłło

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Trawiasta 16/86
15-161 Białystok

Nie polecam...strach trafić do takiej osoby...to samo co wykopać sobie grób i umierać. Osoba nie empatyczna robiąca drwiny z pacjenta. Człowieka umierąjacego wysyła do domu tym bardziej jeśli pacjent przychodzi z bardzo złymi wynikami I skierowaniem do szpitala a Pani doktor mówi "proszę nie histeryzować ". Mamy nadzieje ze bedzie ciąg dalszy tej sprawy.
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Grażyna Gruszczyńska

św. Rocha 14a lok. 35
15-879 Białystok

pani doktor pracuje dla ZUSu, pacjent dla niej nie istnieje, najważniejsza jest wynagrodzenie z ZUSu, oczywiście dla pani doktor - i jeszcze gwarantowana premia, kiedy kalekę zostawi bez ubezpieczenia, bez zasiłku i bez możliwości leczenia

lekarz Barbara Lulewicz

Baranowicka 21 a/1
15-554 Białystok

bardzo niedobra- osobie zacewnikowanej,w czasie gdy zatrzymał sie mocz/zatkał się cewnik-przypisała biseptol 980 jednostek -innym razem wyjęła cewnik i poprostu uciekła zostawiając pacjenta 90-cio letniego

lekarz Iwona Chlebińska

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

ta osoba jest bardzo niekompetentna, kupiła chyba dyplom na bazarze....nie polecam. zero etosu lekarza....niestety ....brak kompetencji
Opinia dodana przez: Szymon zetow

Marek Łuczaj

Internista, Lekarz rodzinny

Szpitalny Oddział Ratunkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Punktem Podawania Cytostatyków
15-276 Białystok

Mialem okzacje byc "obsluzony" przez tego Pana. Pan doktor byl nie mily, nie sluchal tego ze zle sie czulem, byl gburowaty i arogacki. A nawet nie ruszyl sie z miejsca. Nic nie wytłumaczyl, nie pytal o objawy i zostalem wyrzucony z gabinetu. Na koniec odp mi ze zle dalej bede sie zle czul to mam 'isc do innego lekarza". Pan lekarz ma ewidenie problem z ego i mam nadzieje ze ...
Opinia dodana przez: d